Apie sodybą

Kaimo turizmo sodyba „Ąžuolų slėnis“ įsikūrusi buvusio dvaro teritorijoje – vienkiemyje, prie legendomis apipinto Kibirkštuko ežero. Čia pateksite vykdami plentu Ryga – Kaliningradas, o atkarpoje Šiauliai-Kelmė tarp 81-82 km pasukę į dešinę ir pavažiavę apie 100 metrų (informuoja stendas).

Kviečiame kolektyvus, šeimas, moksleivių grupes pas mus paviešėti. Siūlome jums ne tik pasigrožėti nuostabia gamta, karūnuotaisiais danieliais, nepakartojamu ilgakojų stručių šokiu, bet ir organizuoti įvairias šventes, susitikimus, seminarus, konferencijas.. Tam skirta salė su baru, svetainė, poilsio kambarys su židiniu. Jums pageidaujant 7303 organizuosime šventę ir lauko estradoje, ant Kibirkštuko ežero kranto, bei pakviesime pamėgtą muzikine grupę ar kapelą.

Besidomintiems tautos praeitimi sudarysime galimybę dalyvauti pažintinėje ekskursijoje po vietos apylinkes, papasakosime apie senąją dvarvietę, kur dabar auginami Afrikos stručiai.

Norintiems ilgiau paviešėti siūlome 2-4 vietų kambarius, baseiną, pirtį, sūkurinę 3605 vonią, žaidimų aikšteles. Ieškantiems romantikos leisime įsikurti kempinge ar namelyje ant ratų.

Siūlome poilsį pliaže ir maudynes ežere, pasiirstymą valtele, paminti vandens dviratį, išmėginti laimę žvejojant, pasportuoti.

Nuotraukos:  Sodybos aplinka; Viešbutis, pirtis, baseinas, pobūvių salė

Kaip mus rasti

Targauskių k., Kukečių sen., Kelmės r.
Tel. +370 687 32737, +370 655 69720
azuolu.slenis@gmail.com

Pas mus pateksite vykdami plentu Ryga - Kaliningradas atkarpoje Šiauliai-Kelmė tarp 81-82 km. pasukę į dešinę ir pavažiavę apie 100 metrų (informuoja stendas).