Scalea (Kozenzos provincija (CS), Kalabrijos regionas)  – viena populiariausių Italijos atostogų krypčių, įsikūrusi prie Tirėnų jūros ir apsupta kalnų, sukuriančių nepakartojamą klimatą ir nuostabius vaizdus!

Scalea vardo kilmė – scala-laiptai .

Šiandien Scalea yra populiarus kurortas su išvystyta infrastruktūra. Čia gausu restoranų, picerijų, parduotuvių ir UNESCO mėlynosios vėliavos paplūdimių.

Maudymosi sezonas paprastai tęsiasi nuo balandžio pradžios iki lapkričio vidurio.

Scalea yra smagi vieta būti bet kuriuo metų laiku! Tai unikali vieta žemėje, kur tam tikru metų laiku ryte galite slidėmis nusileisti nuo apsnigto kalno, o po pietų degintis paplūdimyje! Slidininkai gali leistis į trasas žiemos kurorte Sila, esančiame vos pusantros valandos kelio nuo  Scalea. Net Sicilija yra vos ranka pasiekiama. Per 30–40 minučių automobiliu nuvažiuosite iki Maratėjos mieste esančios Jėzaus Kristaus statulos(35m aukščio), senovės archeologinio paminklo Papasidero ir terminių šaltinių.

Restoranų kainos : pica 6-8 eur, kava espresso 1 eur, vyno ąsotėlis 500 ml – 3eur50ct(dviem žmonėm), itališki ledai 2 eur. Parduotuvėse maisto produktų kainos kaip Lietuvoje arba pigesnės.

Siūlome Jums apsistoti apartamentuose „ Parco Meridiana“ Erdvūs dviejų kambarių apartamentai (45m2) talpina iki 5 asmenų.Nuostabus vaizdas iš didelio balkono į Tirėnų jūrą. Kiekvieną vakarą galėsite stebėti saulėlydį.Apartamentai yra uždaroje teritorijoje.Nuostabi, prižiūrima aplinka, leis maloniai pasijusti prie baseino skaitant knygą, ar mėgautis saulės spinduliais. Baseinas veikia nuo birželio 15 osios iki spalio 1 osios.(datos preleminarios).Iš Lietuvos patogiausia vykti: lėktuvu Kaunas-Neapolis (Ryanair 3h skrydis,nebrangūs bilietai jei perkate du mėnesiai iki skrydžio). Skrydžiai vykdomi nuo balandžio 1osios iki lapkričio 1osios. Galite skristi ir su kitomis avialinijomis, AirBaltic,Wizair. Atskridus į Neapolį išsinuomojate automobilį ir važiuojate į Scalea , mokamu greitkeliu ( 2 eur 10 ct). Kelionė truks kiek daugiau nei dvi valandas.

Apartamentuose galėsite patys gamintis maistą, yra visi reikmenys. Nemokamas parkingas privačioje ir uždaroje teritorijoje.WC, dušas, net du kondicionieriai , patogios lovos ir įspūdingas vaizdas  ir atsiverianti panorama iš balkono , jūsų poilsį padarys įsimintiną.

Apartamentų rezervacija :

Tel. +370 686 37701 emeil: info.azuoluslenis@gmail.com  Laimis

Tel. +39 328 406 2310 emeil: casamediterraneaimm@gmail.com Keterina (kalba: IT, EN, RUS)